MG 0957За вагомий внесок у розвиток вітчизняної аграрної науки і виробництва, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 20-річчя створення Міжнародного науково-виробничого журналу «Економіка АПК» цінним подарунком (годинником) Голови Верховної Ради України (розпорядження Керівника Апарату ВРУ від 12.06.2014 №2946) нагороджені працівники видання:

  • Саблук Петро Трохимович, Герой України, заступник головного редактора журналу, академік НААН;
  • Павлоцька Тамара Павлівна, відповідальний секретар журналу;
  • Ткаченко Валентина Григорівна, член редакційної ради журналу, член-кореспондент НААН, ректор Луганського національного аграрного університету;
  • Ткач Людмила Леонідівна, літературний редактор журналу.
    Від імені Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова цінні подарунки вручив народний депутат України Іван Кириленко.

Нагородження відбулося 2 жовтня 2014 року у рамках урочистого засідання колективу Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» з нагоди 20-річчя від дня заснування Міжнародного науково-виробничого журналу «Економіка АПК».

Довідково

Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» – співзасновник та видавець Міжнародного науково-виробничого журналу «Економіка АПК», заснованого в 1994 році. Він є провідним періодичним виданням економічного профілю з питань розвитку національного агропромислового комплексу. Журнал входить до переліку фахових наукових видань України, в яких можуть публікуватися основні результати дисертаційних досліджень у галузі економіки.

У 2013–2014 роках журнал включено до восьми міжнародних каталогів наукових видань і наукометричних баз.

Згідно з даними Google Scholar, протягом 2007–2011 років видання посідало 1-е місце у рейтингу наукових журналів України, до якого включено 100 найбільш цитованих українських наукових фахових видань. Станом на квітень 2013 року журнал знаходиться на 2-ому місці у вказаному рейтингу.

За даними річного звіту Index Copernicus Master List за 2012 рік, журнал «Економіка АПК», посів третє місце у рейтингу наукових видань України з питань економіки.