Тематичні новини

Про різноманітні проблеми і перспективи аграрної галузі - у статті Анатолія Гіршфельда на ресурсі finance.ua.

   

І не лише фінансово, а й інформаційно - про це повідомляє delo.ua з посиланням на Екатерину Ригг, провідного менеджера ЄБРР з роботи з малим бізнесом в Україні.

   

Традиційно актуальна тема - запровадження ринку землі в Україні. Про законопроект зняття мораторію Кабміну та інше - у матеріалі з посиланням на заступника міністра АПК Максима Мартинюка.

   

В 2017 році незначне зростання української економіки прознозується за рахунок аграрного комплексу, інформаційних технологій та будівництва, повідомляє інформаційне агенство ГолосUA з посиланням на голову Комітету економістів України Олександра Новака.

   

Зростання виробництва соняшникової олії у грудні 2016 року досягло найвищої за всі роки позначки – майже у 560 тис.тонн (зростання 150% відносно грудня 2015 року), повідомляє Асоціація "Укроліяпром".

   

Протягом січня-листопада 2016 року український агропромисловий експорт склав 13 млрд 567 млн доларів, повідомляє Дзеркало тижня.

   

Майбутнє не за сировинними, а за переробними і високотехнологічними галузями, повідомляє agroportal.ua з посиланням на заступника міністра аграрної політики і продовольства Максима Мартинюка.

   

Агенство США з міжнародного розвитку почало проект кредитування українських малих і середніх фермерів і сільськогосподарських підприємств в сільській місцевості через кредитні союзи, повідомляє delo.ua.

   

Про це йдеться у пропозиції Єврокомісії до Європарламенту та Ради ЄС, повідомляє Європейська правда.

   

Машини, роботи і штучний інтелект на службі виробників продовольства - у матеріалі видання WIRED (англійською мовою).

   

Сторінка 1 з 27

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>