Конкурси

kmuЗ 1 червня 2018 року оголошено конкурс на здобуття щорічної Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій.

Зазначена Премія присуджується на конкурсних засадах щороку за особливі досягнення у розробленні та впровадженні інноваційних технологій у виробництво та виведення на ринок вітчизняної інноваційної продукції.

З умовами проведення конкурсу та вимогами до оформлення документів можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України.

Постанова Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2012 р. № 701 «Про Премію Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій»


komitetКонкурс на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених на заміщення вакансій у 2018 р.

Комітет з Державних премій України в галузі науки і техніки приймає матеріали (в 2-х примірниках) на кандидатів в степендіати до 2 квітня 2018 р. Документи оформляються відповідно до Умов та порядку проведення конкурсу на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених, затверджених рішенням президії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 26 квітня 2017 року №4.

Постанова Кабінету Міністрів України № 560 від 23.08.1994 "Про стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених"


radaКонкурс на здобуття Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим вченим у 2018 р.

Премію Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок було засновано з метою сприяння розвитку вітчизняної науки і техніки, активізації участі талановитих молодих учених у проведенні міждисциплінарних фундаментальних і прикладних наукових досліджень та науково-технічних розробок, інноваційному розвитку держави, підвищенню престижу наукового працівника та його ролі у суспільстві. Із зразками матеріалів та рекомендаціями по оформленню роботи для подання на Премію Верховної Ради України можна ознайомитись на сайті НАН України. Матеріали необхідно подати до президії НААН до 9 березня 2018 р.

Постанова Верховної Ради України від 16.03.2007 №775-V «Про Премію Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок»

Інструкція про порядок висунення, оформлення та представлення праць на здобуття щорічних Премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок


komitetКомітетом з державних премій України в галузі науки і техніки оголошується конкурс робіт на здобуття щорічної премії Президента України для молодих вчених.

Комітет з Державних премій України в галузі науки і техніки приймає наукові праці, висунуті на здобуття щорічної премії Президента України для молодих вчених (далі - премія), щороку до 1 березня.

Інструкція про порядок висунення, оформлення та представлення робіт на здобуття щорічних премій Президента України для молодих вчених