gramota minagropolityky 1-4 crЗа сумлінну самовіддану працю, значний внесок у розвиток агропромислового комплексу України, професійну майстерність та з нагоди 20-річчя заснування журналу колектив Міжнародного науково-виробничого журналу «Економіка АПК» нагороджено Почесною грамотою Міністерства аграрної політики та продовольства України

Від імені Міністра аграрної політики та продовольства України Ігоря Швайки директор департаменту економічного розвитку аграрного ринку Мінагрополітики Віталій Саблук вручив грамоту головному редактору журналу «Економіка АПК», директору Інституту аграрної економіки, академіку НААН Юрію Лупенку.

Нагородження відбулося 2 жовтня 2014 року у рамках урочистого засідання колективу Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» з нагоди 20-річчя від дня заснування Міжнародного науково-виробничого журналу «Економіка АПК».

Довідково

Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» – співзасновник та видавець Міжнародного науково-виробничого журналу «Економіка АПК», заснованого в 1994 році. Він є провідним періодичним виданням економічного профілю з питань розвитку національного агропромислового комплексу. Журнал входить до переліку фахових наукових видань України, в яких можуть публікуватися основні результати дисертаційних досліджень у галузі економіки.

У 2013–2014 роках журнал включено до восьми міжнародних каталогів наукових видань і наукометричних баз.

Згідно з даними Google Scholar, протягом 2007–2011 років видання посідало 1-е місце у рейтингу наукових журналів України, до якого включено 100 найбільш цитованих українських наукових фахових видань. Станом на квітень 2013 року журнал знаходиться на 2-ому місці у вказаному рейтингу.

За даними річного звіту Index Copernicus Master List за 2012 рік, журнал «Економіка АПК», посів третє місце у рейтингу наукових видань України з питань економіки.