gramota NAANЗа вагомий внесок у формування державної аграрної політики, реалізацію чіткої стратегії розвитку аграрного сектору, їх популяризацію, а також з нагоди 20-річчя від дня заснування колектив редакції Міжнародного науково-виробничого журналу «Економіка АПК» нагороджено Почесною грамотою Національної академії аграрних наук України.

Від імені Президента НААН Ярослава Гадзало Почесну грамоту головному редактору журналу «Економіка АПК», директору Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», академіку НААН Юрію Лупенку вручив віце-президент НААН Валерій Жук.

Нагородження відбулося 2 жовтня 2014 року у рамках урочистого засідання колективу Інституту аграрної економіки з нагоди 20-річчя від дня заснування Міжнародного науково-виробничого журналу «Економіка АПК».

Довідково

Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» – співзасновник та видавець Міжнародного науково-виробничого журналу «Економіка АПК», заснованого в 1994 році. Він є провідним періодичним виданням економічного профілю з питань розвитку національного агропромислового комплексу. Журнал входить до переліку фахових наукових видань України, в яких можуть публікуватися основні результати дисертаційних досліджень у галузі економіки.

У 2013–2014 роках журнал включено до восьми міжнародних каталогів наукових видань і наукометричних баз.

Згідно з даними Google Scholar, протягом 2007–2011 років видання посідало 1-е місце у рейтингу наукових журналів України, до якого включено 100 найбільш цитованих українських наукових фахових видань. Станом на квітень 2013 року журнал знаходиться на 2-ому місці у вказаному рейтингу.

За даними річного звіту Index Copernicus Master List за 2012 рік, журнал «Економіка АПК», посів третє місце у рейтингу наукових видань України з питань економіки.