MG 28732 вересня 2014 року у рамках відкритого засідання Вченої Ради Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» відбулося урочисте святкування 75-річчя з нагоди дня народження завідувача відділення – завідувача відділу розвитку підприємництва і кооперації Інституту аграрної економіки, академіка НААН Миколи Маліка.

У виступі на тему «Наукове забезпечення розвитку підприємництва та кооперації в аграрній сфері України» ювіляр представив своєрідний звіт про свої багаторічну діяльність на ниві аграрної економічної науки.

Переглянути фото

Директор Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», академік НААН Юрій Лупенкопривітав науковця від імені Дирекції Інституту і вручив йому нагрудний знак «Заслужений працівник Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки».

Від імені громадських організацій ювіляра привітав голова профспілкового комітету Інституту, завідувач відділу соціально-економічного розвитку сільських територій Олексій Булавка.

Від імені Національної академії аграрних наук України ювіляра поздоровили віце-президент НААН Валерій Жук, в.о. академіка-секретаря Відділення аграрної економіки і продовольства НААН Шаміль Ібатуллін, а також Олександр Шанін.

Привітання від імені Міністра аграрної політики та продовольства України Ігоря Швайки зачитав директор департаменту економічного розвитку аграрного ринку Міністерства Віталій Саблук.

Ювіляра вшанували також його колеги та учні з вищих навчальних закладів України. Делегацію від Національного університету біоресурсів і природокористування України  очолював проректор з навчальної і виховної роботи НУБіП, академік НААН Сергій Кваша. Від Національного університету ім. Тараса Шевченка науковця привітали викладачі економічного факультету на чолі з деканом, д.е.н., проф. Віктором Базилевичем. Подільський державний аграрно-технічний університет представляли викладачі та науковці на чолі з директором Інституту бізнесу і фінансів Володимиром Рудиком.

Зі словами пошани та найкращими побажаннями до ювіляра звернулися керівники відділень та відділів Інституту аграрної економіки.

Завершальним акордом засідання стало музичне привітання аспіранта Інституту Ярослава Рибака.