Журнал «Економіка АПК» включено ще до двох бібліографічних баз даних світового рівня – Юрій Лупенко
НовиниРепутація Міжнародного науково-виробничого журналу «Економіка АПК», співзасновником та видавцем якого є Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» (ННЦ «ІАЕ»), на міжнародному рівні продовжує посилюватися, зазначив головний редактор журналу «Економіка АПК», директор Інституту аграрної економіки, академік НААН Юрій Лупенко.
За його словами, у липні видання включено ще до двох бібліографічних баз даних світового рівня.
Одна з баз – EconLit, яка публікується Американською економічною асоціацією. EconLit є найбільшою у світі електронною он-лайновою бібліографічною базою даних цитувань наукових досліджень у сфері економіки.
Не менш знаковою подією є включення журналу «Економіка АПК» до міжнародної бази даних AGRIS, зазначив Юрій Лупенко. Ця база даних знаходиться у веденні ФАО ООН і містить наразі близько 8 мільйонів бібліографічних посилань на дослідження у сфері сільськогосподарської науки і техніки.
Це вже не перше високе визнання журналу на міжнародному рівні.
Згідно з даними Google Scholar, станом на квітень 2013 року журнал «Економіка АПК» – на 2-му місці у рейтингу наукових журналів України, до якого включено 100 найбільш цитованих українських наукових фахових видань.
За даними річного звіту Index Copernicus Master List за 2012 рік, журнал «Економіка АПК», посів третє місце у рейтингу наукових видань України з питань економіки, нагадав Юрій Лупенко.
На його думку, визнання журналу «Економіка АПК» у світі свідчить про високу якість та актуальність наукових матеріалів, що публікуються у виданні, а отже й про конкурентоспроможність вітчизняної науки на міжнародному рівні.
Така оцінка є особлива для журналу «Економіка АПК», який 2014 року відзначає 20-річчя з дня свого заснування, підсумував Юрій Лупенко.
Довідково
Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» – співзасновник та видавець Міжнародного науково-виробничого журналу «Економіка АПК», заснованого в 1994 році. Він є провідним періодичним виданням економічного профілю з питань розвитку національного агропромислового комплексу. Журнал входить до переліку фахових наукових видань України, в яких можуть публікуватися основні результати дисертаційних досліджень у галузі економіки. У 2013 році журнал включено до шести міжнародних каталогів наукових видань і наукометричних баз.
Згідно з даними Google Scholar, станом на квітень 2013 року журнал посів 2-е місце у рейтингу наукових журналів України, до якого включено 100 найбільш цитованих українських наукових фахових видань.
За даними річного звіту Index Copernicus Master List за 2012 рік, журнал «Економіка АПК», посів третє місце у рейтингу наукових видань України з питань економіки.
EconLit – електронна он-лайнова бібліографічна база даних економічних досліджень, що публікується Американською економічною асоціацією.
Зі своєю зручною для пошуку системою, EconLit є величезним каталогом журнальних статей, книг, рецензій на книги, колективних статей, дисертацій тощо. Каталог містить наукові статті та інші матеріали, починаючи з 1969 року.
AGRIS – глобальна база даних, яка знаходиться у веденні ФАО ООН.
База даних містить близько 8 млн бібліографічних посилань на дослідження у сфері сільськогосподарської науки і техніки. До її поповнення залучені понад 150 установ з 65 країн світу.