В бібліотеку ННЦ „Інститут аграрної економіки” надійшло наукове видання „Методи та практика оцінки інвестиційних проектів бюджетних установ”/ За ред.: М.І. Кісіля, О.В. Захарчука, М.М. Кропивка. – ТОВ „Алефа”, 2011. – 217 с.

 

У національному науковому центрі „Інститут аграрної економіки” розроблено ряд національних проектів, у яких удосконалено методи проектного аналізу з врахуванням специфіки сфер і галузей АПК. Зокрема, опрацьовано методи та практику розроблення національних проектів для установ бюджетної сфери.

За результатами досліджень спільно Українським інститутом експертизи сортів рослин підготовлено наукове видання – Методи та практика оцінки інвестиційних проектів бюджетних установ / За ред.: М.І. Кісіля, О.В. Захарчука, М.М. Кропивко – К.: ТОВ "Алефа", 2011. – 217 с.

У якому розглянуто послідовність і особливості розроблення реального інвестиційного проекту для закладів бюджетної сфери, наведено порядок формування бюджетного запиту на фінансування проекту, а також організації тендерних процедур по ньому.

Аналогічних видань в Україні не існує.

Телефон для довідок і консультацій:

+38044 527 83 05, +38044 527 87 67

Консультанти: Кісіль Микола Іванович,

Кропивко Максим Михайлович.